IGERS KASZUBY

Instameet w Roztoce – Chabry i Rumianki

Igers - Instameet

Niesamowite wydarzenie – dwudniowy Instameet Igers Kaszuby  za nami! Dzięki i uprzejmości Bożeny i Sebastiana Wołejszo do naszej dyspozycji mieliśmy przepiękną przestrzeń w miejscowości Roztoka w gminie Przywidz, mimo, że chabry jeszcze nie zakwitły w Chabrach i Rumiankach tętniło przez dwa dni życie Igersów.

Event podzielony był na część dla adminów i członków Stowarzyszenia podczas, którego odbył się wykład na temat życia i twórczości jednej z najwybitniejszych polskich fotografek Zofii Rydet, spotkanie warsztatowe i retrospekcja dla Stowarzyszenia, na którym to ustaliliśmy dalszy plan rozwoju Igers Kaszuby a także planów na najbliższe miesiące Jedno jest pewne – rozwijać się chcemy a pomysłów i motywacji mamy po horyzont.

O godzinie 15:00 rozpoczął się punkt kulminacyjny eventu – sesje plenerowe z modelkami, trzy wspaniałe kobiety i 16 pełnych pasji fotografek i fotografów. Co za emocje. Nasze wspaniałe modelki malowała Karolina Szynaka, utalentowana wizażystka z Marszewskiej Góry, również w gminie Przywidz.

Czasem zadziewają się przedziwne rzeczy, ale mieliśmy zaszczyt w charakterze modelki gościć Wiktorię Choręziak – reprezentantkę Polski w narciarstwie alpejskim, która naprawdę sama z siebie chciała do nas przyjechać aż z Warszawy.

Na najlepsze światło o zachodzie jednak załapały się nasze dwie pozostałe modelki Karolina i Marysia – wstępne efekty są naprawdę świetnę. warto dodać, że sesja z Marysią skończyła się w jacuzzi, które jest do dyspozycji gości w Chabrach i Rumiankach, jak również sauna i kryty basen. Tam też działaliśmy.Tym razem gwiazdą w żółtym sztormiaku pod szlauchem z wodą oczywiście byłam ja sama.

Wieczor zakończyliśmy integracją przy ognisku, a o poranku mimo planów pleneru o zachodzie słońca nad pobliksim jeziorem Połczyńskim w Kameli, dospaliśmy zmianę czasu by podczas warsztatu zabrać się do selekcji i wstępnej obróbki w Lightroomie.

Dziękuję przeogromnie naszym gospodarzom, modelkom, i uczestnikom – robicie świetną robotę!

 

 

#nasza społeczność

udział wzieli:

@gieniacreative

Patrycja Okła

@wisla_one

Wisła Zabrocka

@flipa.foto

Iwona Krefft

@michal_krefft_photo

Michał Krefft

@mstasz001

Marcin Staszewski

@renatawardeska

Renata Wardęska

@czarne_barwy_fotografii

Irek

@zbigniewpietrakowski

Zbigniew Pietrakowski

@malrzypos_

Małgorzata

@golebiowska86

Ola Gołębiowska

@marcin_kusznier

Marcin Kusznier

@makrozdjecia

Jarosław Kliszewski

@_an_in_wonderland

Ania Kwiatkowska

@klasycznekadry

Krzysiek

@mijaskat

Katarzyna Mijas

@landszafciarz

Maciej

@magdamaroni

Magda

@karolinaszynaka

Wizażystka

@majawolejszo

Maja Wołejszo

@chabryirumianki

Bożena i Sebastian
#modelki

@victoria_choreziak

Wiktoria Choręziak

@karo.rymarczyk

Karolina Rymarczyk

@naczterystrony

Marysia
#przestrzeń