IGERS KASZUBY

Search
Close this search box.

Stowarzyszenie

Igers Kaszuby istnieją od 2019 roku, a od 2021 roku również jako stowarzyszenie. Naszym celem jest wzajemne inspirowanie się  i wspieranie w tworzeniu fotografii, która powstaje w naszym kaszubskim regionie i przyczynia się tym samym do jego odkrywania. Chcemy popularyzować też walory krajoznawcze regionu, jak i fotografii jako formy ekspresji twórczej. Zapraszamy Was do naszego grona.

To, co mamy Wam do zaoferowania, to przywileje pierwszeństwa w udziale w organizowanych przez nas eventach: instameetach, szkoleniach, plenerach. Bezpłatne i płatne warsztaty, spotkania z fotografami, foto integrację z omawianiem zdjęć i wiele innych.

Proponujemy wsparcie w organizowaniu wystaw indywidualnych, to znaczy organizację wystawy każdego z Was w wybranej galerii, spośród przestrzeni naszych partnerów.

Członkowie Stowarzyszenia będą mogli też stworzyć swoje cyfrowe galerie wraz z bio autora na stronie Igers Kaszuby i prezentować tam swój dorobek twórczy, który będzie aktualizował się wraz z profilem Instagrama.

Będziemy też wydawać i przysyłać Wam comiesięczny newsletter o tym, co planujemy robić, by być na bieżąco i móc zapisać się na wybrane eventy, zanim jeszcze zostaną ogłoszone w mediach społecznościowych.

Co zrobić, by stać się członkiem Stowarzyszenia? 

Należy wypełnić deklarację członkowską, dostępną  poniżej. Wysokość opłaty członkowskiej na start to 99 zł, roczna składka członkowska w wysokości 150 zł płatna jest rok rocznie do 31 grudnia na konto Stowarzyszenia lub poprzez operatora Przelewy 24.

 

Zapoznaj się też z Regulaminem Stowarzyszenia.

Zostań członkiem Stowarzyszenia Igers Kaszuby

Wypełnij formularz, w odpowiedzi otrzymasz informację o przyjęciu, wysokość składki członkowskiej wynosi 150 zł rocznie, i jest przeznaczana na działalnosć statutową stowarzyszenia tj. organizację wykładów, warsztatów, instameetów. Jeżeli nie masz 16 lat, jesteś zwolniony z jakichkolwiek opłat.