IGERS KASZUBY

Szukaj
Close this search box.
Igers - Instameet (2)

Ósmego maja, pod ręboszewskim wiatrakiem, na szczycie góry Sobótka spotkali się uczestnicy kolejnego Instameetu zorganizowanego przez Igers Kaszuby. Zgromadziliśmy się licznie, często w towarzystwie rodzin i znajomych. Pogoda dopisała tak, że mogliśmy się sprawdzić w wielu sytuacjach. Rozpoczęliśmy przy stole, na zewnątrz, gdzie poopowiadaliśmy o sobie i naszych fotograficznych historiach.

Przegadaliśmy słoneczne chwile, i gdy niebo się zachmurzyło i powiał zimny wiatr schroniliśmy się wewnątrz wiatraka. Wiatrak w środku jest bardzo atrakcyjny. Piliśmy gorącą herbatę w kawiarni Wiatrakcje i podziwialiśmy zrekonstruowane  wnętrze wiatraka typu koźlak. Ponownie zasiedliśmy przy stole i ponownie popadliśmy w fotograficzne gadulstwo. Wreszcie była okazja, aby zapytać naszych najlepszych fotografów jak tworzą swoje zdjęcia. Niby nie warsztaty, niby nie szkolenie, a jednak tak wiele można się dowiedzieć i skorzystać w kontakcie z takimi indywidualnościami.

Rozmawialiśmy, a za oknem działa się pogoda. Niech żałują Ci, którzy opuścili nas wcześniej, wątpiąc w słońce i jego wiosenne możliwości. Spotkanie zakończyliśmy na zewnątrz, biegając po okolicy z aparatami i statywami, łapiąc pozłacane zachodzącym słońcem kadry.

Już niedługo, w drugiej połowie czerwca, zapraszamy na kolejne, bardzo atrakcyjne spotkanie Instameet  Igers Kaszuby. 

#nasza społeczność
@magdulec80
@martyna_bnl